Dostępne wzory styropianowych paneli dekoracyjnych 3D


Kliknij i przejdź do sklepu interentowego

Przedstawiamy Państwu nowość na rynku europejskim: Ekskluzywne panele dekoracyjne 3D wykonane z polistyrenu ekspandowanego (EPS) znany pod nazwą styropian. Panele dekoracyjne imitują m.in. cegły, kamienie. Panele zostały zaprojektowane w taki sposób aby ich montaż i łączenie były szybkie, łatwe i minimalizowały nakłady pracy i materiału. Zaletą paneli EPS jest ich niewielka waga, duża powierzchnia pojedynczego panelu i łatwość formowania. Dostępne na rynku imitacje cegły czy kamienia wykonane są z ciężkich i kruchych materiałów jak np. gips. Transport wyrobów gipsowych jest o tyle utrudniony, że istnieje ryzyko pokruszenia się. Ciężar oraz małe formaty tego typu wyrobów wymagają wysiłku przy dostarczeniu na miejsce realizacji.

Panele dekoracyjne EPS są bardzo lekkie, nie kruszę się i nie łamią przy upadku czy niezbyt ostrożnym obchodzeniu się. Kształt paneli, czy docinanie na określony wymiar jest również bardzo prosty, potrzebny jest jedynie nożyk do tapet lub nóż termiczny. Montaż paneli odbywa się poprzez nakładanie kleju do styropianu z tuby na tylną część panelu i przyklejenie go do ściany. Po wyschnięciu panele należy pomalować farbą na bazie wody.

PRODUKT POLSKI. Wszystkie wzory zastrzeżone.

Aktualnie dostępne są cztery wzory paneli imitujących starą nadszarpniętą zębem czasu cegłę. Drugim wzorem jest panel z gładkimi, nowymi cegłami o regularnych i idealnych kształtach. Dostępne też są imitacje kamienia.


STARA CEGŁA #1
Panel starej cegły imitujący zniszczoną, uszkodzoną pokryta zaprawą cegłę. Jeden panel zawiera dwanaście cegieł oddzielonych od siebie fugą. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie nie było szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody. Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

 GŁADKA CEGŁA #2
Panel imitujący nową gładka, nieuszkodzoną, nie zabrudzoną zaprawą cegłę o regularnym i powtarzającym się kształcie. Na jednym panelu jest dwanaście cegieł o wymiarach 24x6cm oddzielonych od siebie fugami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie nie było szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

 KAMIEŃ #1 „ŁAGODNY”
Panel imitujący kamienie piaskowca pociętego na nieregularne paski, połupanego , pokruszonego z łagodnymi, obłymi krawędziami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie były minimalne, prawie niezauważalne szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

 
KAMIEŃ #2 „OSTRY”
Panel imitujący kamienie piaskowca pociętego na nieregularne paski, połupanego , pokruszonego z ostrymi krawędziami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie były minimalne, prawie niezauważalne szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej