Dostępne wzory paneli dekoracyjnych 3D EPS


Kliknij i przejdź do sklepu interentowego

Kliknij i przejdź do kalkulatora paneli

Aktualnie dostępne są cztery wzory paneli imitujących starą nadszarpniętą zębem czasu cegłę. Drugim wzorem jest panel z gładkimi, nowymi cegłami o regularnych i idealnych kształtach. Dostępne też są imitacje kamienia.


STARA CEGŁA #1
Panel starej cegły imitujący zniszczoną, uszkodzoną pokryta zaprawą cegłę. Jeden panel zawiera dwanaście cegieł oddzielonych od siebie fugą. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie nie było szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody. Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

 GŁADKA CEGŁA #2
Panel imitujący nową gładka, nieuszkodzoną, nie zabrudzoną zaprawą cegłę o regularnym i powtarzającym się kształcie. Na jednym panelu jest dwanaście cegieł o wymiarach 24x6cm oddzielonych od siebie fugami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie nie było szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

 KAMIEŃ #1 „ŁAGODNY”
Panel imitujący kamienie piaskowca pociętego na nieregularne paski, połupanego , pokruszonego z łagodnymi, obłymi krawędziami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie były minimalne, prawie niezauważalne szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

 
KAMIEŃ #2 „OSTRY”
Panel imitujący kamienie piaskowca pociętego na nieregularne paski, połupanego , pokruszonego z ostrymi krawędziami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie były minimalne, prawie niezauważalne szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej