FAQ:

Czas realizacji wynosi 3-4 dni robocze.

Tak. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby VERTICA Łukasz Rutkiewicz lub drogą elektroniczną na adres e-mail.

Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym.

Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Zwrotowi podlegają wyłącznie nowe, nieuszkodzone, niezabrudzone i zapakowane w oryginalne opakowania panele.

Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora paneli https://www.decortena.pl/kalkulator.html dzięki któremu bez problemu można obliczyć ilość paneli potrzebnych na pokrycie ścian.

Montaż paneli do ścian, sufitów odbywa się poprzez zastosowanie ogólnie dostępnych na rynku klejów do styropianu. Na gładkie powierzchnie styku paneli z podłożem należy nanieść warstwę kleju, następnie należy odpowiednio mocno docisnąć panel do ściany, zwracając jednocześnie uwagę na to by nie uszkodzić powierzchni dekoracyjnej.

Oczywiście, jednak trzeba zwrócić uwagę, aby podłoże, na którym będzie montowany panel powinno być równe, suche, oczyszczone z kurzu i tłustych zabrudzeń. W przypadku montażu paneli na powłokach malarskich należy usunąć łuszczące się fragmenty farby, jak również spękany odpadający tynk. Duże ubytki powierzchni należy uzupełnić masą szpachlową tak aby miejsce styku panelu z podłożem było gładkie.

Tak. Panele styropianowe można malować farbami na bazie wody, zwykle pokrywane są dwoma rodzajami farb – lateksową lub akrylową. Rodzaj farby zależeć jednak powinien od wnętrza, w jakim chcemy ją zastosować, by móc zapewnić trwałość powłoki.

Informację o tym, jaką farbę wybrać znajdą Państwo pod adresem: https://www.facebook.com/notes/decortena/czym-i-jak-malowac-panele-styropianowe/708866932810952/