Dostępne wzory paneli dekoracyjnych 3D EPS


Kliknij i przejdź do sklepu interentowego

Kliknij i przejdź do kalkulatora paneli

Aktualnie dostępne są cztery wzory paneli imitujących starą nadszarpniętą zębem czasu cegłę. Drugim wzorem jest panel z gładkimi, nowymi cegłami o regularnych i idealnych kształtach. Dostępne też są imitacje kamienia.ALFABET
Panele styropianowe 3D ALFABET są idealnym motywem w dekoracji pokojów dziecięcych czy przedszkoli. Panele pomalowane na żywe i zróżnicowane kolory, wspaniale wpisują się w pokój malucha. Wzór jest na tyle zrównoważony, że z powodzeniem można udekorować nim ściany lub ich fragmenty w dowolnym pomieszczeniu.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 BUMERANG
Panele styropianowe 3D BUMERANG prezentują niespotykany wzór, który idealnie nada się do aranżacji nowoczesnego wnętrza. Stworzone są dla osób, które nie boją się nietuzinkowego wystroju swojej przestrzeni oraz pragną podkreślić jej indywidualny charakter.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 CEGŁA GŁADKA #1
Panel imitujący nową gładka, nieuszkodzoną, nie zabrudzoną zaprawą cegłę o regularnym i powtarzającym się kształcie. Na jednym panelu jest dwanaście cegieł o wymiarach 24x6cm oddzielonych od siebie fugami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie nie było szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 CYFRY
Panele styropianowe 3D CYFRY są idealnym motywem w dekoracji pokojów dziecięcych czy przedszkoli. Panele pomalowane na żywe i zróżnicowane kolory, wspaniale wpasują się w pokój malucha. Wzór jest na tyle zrównoważony, że z powodzeniem można udekorować nim ściany lub ich fragmenty w dowolnym pomieszczeniu.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 CZEKOLADA
Każdemu z nas na myśl o czekoladzie do głowy trafiają miłe wspomnienia – podobnie działają panele styropianowe 3D CZEKOLADA! Są one synonimem szczęścia, które w połączeniu z charakterystycznym wnętrzem przywoływać będą poczucie ciepła i przyjemności. Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze zapadło w pamięci na długo, to te panele są stworzone właśnie dla Ciebie!

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 FALE #1
FALE #1 to prosty i harmonijny model przypominający harmonię letniej, morskiej bryzy. Falista struktura panelu sprawia, że pomieszczenie zyskuje magiczny i niepowtarzalny klimat, który dodatkowo możemy wzmocnić, nadając im określony kolor. Panele sprawią, że ściany będą uspokajać zmysły niczym spokojny, szumiący ocean.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 KAMIEŃ #1 "ŁAGODNY"
Panel imitujący kamienie piaskowca pociętego na nieregularne paski, połupanego , pokruszonego z łagodnymi, obłymi krawędziami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie były minimalne, prawie niezauważalne szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 KAMIEŃ #2 "OSTRY"
Panel imitujący kamienie piaskowca pociętego na nieregularne paski, połupanego , pokruszonego z ostrymi krawędziami. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie były minimalne, prawie niezauważalne szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody.Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 KLEPSYDRA
Ciekawy kształt, łagodnie przechodzących promieni tworzących kształt zbliżony do klepsydry. Panel bardzo dobrze odda nastrój delikatności i spokoju zarówno w salonie jak i w sypialni. Poprzez pomalowanie ich na dowolnie dobrane kolory sprawimy, że wnętrze nabierze swojego osobliwego charakteru, które będzie nas nieustannie zaskakiwać.

» Czytaj dalej

 PIRAMIDA
Prosta, gładka i szeroka obwódka wewnątrz której wstawiony został ostrosłup o podstawie kwadratu. Zaprojektowane fugi pozwalają na równy rozstaw paneli. Panel nadający ekskluzywny wręcz królewski charakter wnętrzu można stosować na ścianie jak i na suficie.

» Czytaj dalej

 PLASTER MIODU
PLASTER MIODU to motyw foremnych sześciokątów opracowanych na wzór doskonałych rozwiązań stworzonych przez naturę. Zastosowanie tego wzoru pomoże zaprowadzić nieodłączny ład i porządek w pomieszczeniu. Jest to idealna propozycja dla osób lubiących nowoczesne i finezyjne rozwiązania w dekorowaniu wnętrz.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 PODUSZKA #1
PODUSZKA #1 jest panelem, który świetnie urozmaica powierzchnię ścian, nadając jej przy tym niesamowitej struktury. Panel wspaniale wpisuje się w aranżację nowoczesnych pomieszczeń i sypialni, pozwalając na delikatne przełamanie monotonii poprzez wprowadzenie eleganckiego charakteru wnętrza.

» Czytaj dalej

 PODUSZKA #3
Panele ścienne poprzez gładszą i bardziej stonowaną strukturę sprawią, że wnętrze będzie przytulne i ciepłe. Idealnie nadadzą się do aranżacji małych jak i dużych przestrzeni.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 PUZZLE
Wzór PUZZLE to znakomity pomysł na dekorację pokoju dziecięcego. Panele ścienne pomalowane na żywe, zróżnicowane kolory, idealnie wpasują się w pokój malucha. Z kolei puzzle w wersji bardziej monochromatycznej będą odpowiednie dla nastolatków. Są one niecodziennym rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu, bez względu na wiek.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 STARA CEGŁA #1
Panel starej cegły imitujący zniszczoną, uszkodzoną pokryta zaprawą cegłę. Jeden panel zawiera dwanaście cegieł oddzielonych od siebie fugą. Kształt panelu został tak zaprojektowany aby po złożeniu do siebie nie było szczeliny pomiędzy nimi tworząc jednolitą strukturę na całej powierzchni krycia. Panele można malować na dowolny kolor farbą na bazie wody. Wzór zastrzeżony.

» Czytaj dalej

3d Zobacz zdjęcie obrotowe 3D

 SŁOMKI #1
Ten panel to bardzo ciekawe połączenie półwałków ułożonych pod trzema różnymi kątami. Montując na ścianie nie trzeba szukać wzoru, dopasowywać do już położonego. Dowolnie ułożony panel nada całej ścianie niepowtarzalnego wyglądu. Dwa poziomy grubości powodują niezwykły efekt końcowy.

» Czytaj dalej

 SŁOMKI #2
Panel, złożony z półwałków ułożonych do siebie pod kątem prostym, tworząc dwie powierzchnie na jednej płaszczyźnie. Panel można układać bez konieczności szukania dopasowania lub układać tak aby się łączyły się w jeden harmonijny wzór.

» Czytaj dalej

 STARA CEGŁA NAROŻNIK ZEW.
Narożnik zewnętrzny starej cegły jest uzupełnieniem paneli STARA CEGŁA. Narożnik składa się z dwóch elementów, które po złożeniu montowane są na zewnętrznych narożnikach ścian. Elementy łączą się z panelami starej cegły tworząc jednolitą powierzchnię krycia z przejściem z jednej ściany na drugą. Dostępny jest również narożnik wewnętrzny.

» Czytaj dalej

 STARA CEGŁA NAROŻNIK WEW.
Narożnik wewnętrzny starej cegły jest uzupełnieniem paneli STARA CEGŁA. Narożnik składa się z dwóch elementów, które po złożeniu montowane są w wewnętrznych narożnikach ścian. Elementy łączą się z panelami starej cegły tworząc jednolitą powierzchnię krycia z przejściem z jednej ściany na drugą. Dostępny jest również narożnik zewnętrzny.

» Czytaj dalej